Hallo allemaal,
Allereerst heb ik een vraag aan jullie: Hebben jullie ook dat als je een blogpost plaatst dat je deze niet in je leeslijst ziet verschijnen? Het duurde gisteren een dag voordat ik hem zelf zichbaar had in mijn leeslijst? Iemand enig idee wat het probleem is en zo ja wat de oplossing kan zijn?
Omdat er onlangs een kaart van mij in de top 5 belandde bij het KMP blog mocht ik gisteren gastdesigner zijn. Ik ontving een leuke digi van Last Minute Manda en daar ben ik mee aan de slag gegaan. Het werd een babykaartje in blauw en bruintinten.
Ik ben erg druk om allerlei restjes papier op te maken. Zoek dus heel bewust in mijn oude papier voorraad naar een aantal stukjes die ik samen kan gebruiken en daar ga ik mee aan de slag.
Het papier is van Daisy Bucket design en het Star Kissed Collection.
Ik gebruikte de sketch van Cheerfull Sketches en kleurde de digi in met Faber Castell Polychromos, De gebruikte kleuren zijn:
Huid 132, 189
Shirt 154, 156
Hondje 188, 190
Haar 109, 187, 283
Ik wil deze kaart insturen voor de volgende challenges:
https://cheerfulsketcheschallenge.blogspot.com/
http://4-seasonchallenge.blogspot.com/ (gefeliciteerd en hartjes)
https://de-egel.blogspot.com/ (geboorte en plakparels)
https://mirtillamente-challenge.blogspot.com/
https://pixiessnippetsplayground.blogspot.com/
https://www.stampingsensations.uk/
https://www.welovestamping.co.uk/
https://allsortschallenge.blogspot.com/
https://knutselsenkadootjes.blogspot.com/

Ik denk iets van Blogger want zie het steeds vaker (nog geen last hier 🤞🤞🤞) en zou ook geen oplossing weten Aartje. Schattig kaartje met dit plaatje en leuk dp erbij gebruikt!
BeantwoordenVerwijderenXxIrene
Swapping two hats over on my head I’d like to say thanks for coming to play in the Snippets Playground with this lovely card, as well as joining in at Allsorts. xxx
BeantwoordenVerwijderen